Przejdź na stronę startową

Machinerypark.pl
Rozwój oparty na zaufaniu od ponad 10 lat

Machinerypark zalicza się do czołowych pośredników międzynarodowego handlu maszynami budowlanymi. Sprzedawcy, producenci i przedsiębiorstwa budowlane polecają naszą stronę już od 2003 roku. Obecnie baza danych Machinerypark zawiera ponad 50 000 ofert sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych, maszyn przemysłowych i pojazdów specjalnych różnych producentów.

Od samego początku nasza działalność ma charakter międzyregionalny, dzięki czemu możemy zapewnić ofertę, popyt i odpowiednią liczbę trafień nawet w przypadku rzadkich maszyn.

Wyznacznikami najwyższej jakości są dla nas wieloletnia współpraca z klientem oraz jego zadowolenie: zaufanie oferentów zawdzięczamy przede wszystkim temu, że oferujemy im możliwość bezpłatnej publikacji ofert przez dwa miesiące i testowania naszej platformy bez żadnego ryzyka. Ogłoszeniodawcy i klienci cenią sobie także najwyższej jakości, osobistą obsługę, którą zapewnia nasz zespół.

Machinerypark umożliwia znalezienie właściwie każdej maszyny, a jeśli nawet się to nie uda, w każdej chwili można zamieścić bezpłatne zapytanie.

– Od wielu lat Machinerypark rozwija się w dynamiczny sposób. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki ciężkiej pracy osiągnęliśmy dobrą pozycję w branży i zapełniliśmy niszę niewykorzystaną przez wielkie portale samochodowe – twierdzi Andreas Mannhart, założyciel firmy i dyrektor zarządzający PM Portal GmbH. – Nasz cel to nie szybka transakcja, a rzetelna i efektywna współpraca z klientami.

Statystyki potwierdzają pozytywny odbiór naszej działalności: liczba naszych klientów stale rośnie, podobnie jak zasięg. Machinerypark trafia zatem do grupy docelowej, a co za tym idzie, stanowi idealne miejsce dla reklamodawców.