Przejdź na stronę startową

Efektywny handel na wysokiej jakości platformie poświęconej maszynom, pojazdom specjalnym i usługom.

Machinerypark to czołowy międzynarodowy portal handlowy poświęcony używanym i nowym maszynom, pojazdom specjalnym i maszynom przemysłowym. Sprzedawcy, producenci i przedsiębiorstwa budowlane polecają naszą stronę już od 2003 roku.

Jeśli chcesz coś sprzedać albo wynająć lub zaoferować usługi,
Machinerypark stanowi najlepsze miejsce do nawiązania kontaktu z zainteresowanymi.
Ogłoszenia są dostępne na na całym świecie i prezentowane w atrakcyjnym opakowaniu.

Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne doradztwo i kompetentną obsługę – warto skorzystać z naszego doświadczenia!

Oferty sprzedaży

Tutaj opublikujesz ogłoszenia o zasięgu globalnym dotyczące maszyn, pojazdów specjalnych i maszyn przemysłowych. Przez pierwsze dwa miesiące korzystasz z usług Machinerypark nieodpłatnie i bez żadnych ograniczeń!

Więcej informacji

Oferty najmu

Chcesz wynająć komuś maszynę lub pojazd specjalny? Zamieszczając ogłoszenie na portalu Machinerypark, szybko znajdziesz zainteresowanych ze swojego regionu oraz wszystkie istotne informacje na temat modelu, ceny i lokalizacji. Przez pierwsze dwa miesiące ta usługa jest dla naszych klientów nieodpłatna!

Więcej informacji

Bezpłatne zapytania

Chcesz kupić lub wynająć maszynę i nie znalazłeś niczego odpowiedniego? Zamieść bezpłatne zapytanie na naszym portalu! Jako zarejestrowany użytkownik możesz przyporządkować swoje zapytanie do określonych kategorii i zaprezentować je licznym odwiedzającym Machinerypark.

Więcej informacji

Baner reklamowy

Twoja oferta na pierwszym planie: Baner reklamowy na Machinerypark zwróci uwagę klientów z całego świata na Twoje przedsiębiorstwo lub Twoją markę.

Więcej informacji